Części zamienne do wózków widłowych

telefon 91 812 87 14fax 91 812 87 15email
telefon 91 812 87 14
Strona główna Pytania i Odpowiedzi Do Pobrania O firmie Zapytanie ofertowe Kontakt z nami
Strona głównaOfertaPytania i OdpowiedziDo PobraniaO firmieZapytanie ofertoweKontakt z nami

Linde części zamienne do wózków

Linde Material Handling to jeden z głównych, światowych wytwórców wózków widłowych oraz wyposażenia do nich. Ponadto zajmuje się produkcją maszyn z napędem hydrostatycznym, który wykorzystywany jest do wózków widłowych, maszyn budowlanych, rolnych oraz leśnych. Firma jest członkiem grupy KION. W Europie zajmuje pozycję lidera. Posiada dziewięć zakładów produkcyjnych w najważniejszych regionach świata, przez co części do wózków Linde są szybko i łatwo dostępne. Do tego oferuje globalną sieć sprzedaży i serwisów.

części zamienne do wózków Linde

Siedziby znajdują się w ponad 100 krajach. Firma swoją historię rozpoczęła 15 lutego 1904 roku. W ówczesnych czasach została założona przez Dr’a Hugo Güldner von Linde i Dr’a Georg von Krauss, a przedsiębiorstwo nosiło wtedy nazwę Güldner-Motoren-GmbH. Swoją siedzibę firma miała w Monachium w Niemczech. Przedsiębiorstwo zyskało nazwę Linde po raz pierwszy w 1965 roku. Niedługo potem zaprzestano produkcji ciągników, na których przez lata skupiała się firma, a skoncentrowano się na produkcji wózków widłowych oraz na hydraulice. W 1993 roku firma nawiązała współpracę z drugim, największym chińskim producentem wózków widłowych w Xiamen. W 2001 roku otwarto nowe fabryki, a wózki widłowe z produkowanej serii stały się najbardziej rozpoznawalnymi na świecie. W 2011 roku zaprezentowano wielozadaniowe wózki dla rozwiązań magazynowych. Projekt obejmował technologię Plug and Play, która zapewniała wysoką elastyczność i bezpieczeństwo. Obecnie części zamienne do wózków Linde i ich sprzedaż to podstawa działalności producenta.

Linde Material Handling przykłada wielką wagę do bezpieczeństwa i wzrostu efektywności pracy

W jej asortymencie znaleźć można wózki spalinowe, elektryczne oraz ciężkie, przystosowane do radzenia sobie nawet z najtrudniejszymi zadaniami w przemyśle czy handlu. Szereg innowacyjnych rozwiązań, takich jak Linde Safety Pilot czy Linde Load Control sprawiają, że wózki widłowe tej marki są niezawodne oraz wyjątkowo wydajne. Inżynierowie dbają także o komfort operatorów - i tak dla przykładu w serii wózków spalinowych H 25-35 Evo zintegrowano podwozie z modułem operatora, co sprawiło, że powstała strefa bezpieczeństwa Linde Protector Frame. Wszystkie części Linde projektowanie są w taki sposób, aby zminimalizować koszty utrzymania oraz zwiększyć efektywność pracy ponadto podwozia, wykonane zgodnie z najnowszymi zdobyczami robotyki, zapewniają maksymalną wytrzymałość

wózki widłowe Linde

Zakłady produkcyjne przedsiębiorstwa zlokalizowane są na całym świecie, we wszystkich ważnych regionach. Dzięki temu części zamienne do wózków Linde trafiają do klientów bardzo szybko. Firma zatrudnia ponad 13 tysięcy pracowników w różnych krajach i posiada rozbudowaną globalną sieć sprzedaży. Obecnie, po osiągnięciu pozycji międzynarodowego lidera, Linde dzieli się zdobytą wiedzą i doświadczeniem, oferując wsparcie oraz innowacyjne rozwiązania dla odbiorców zewnętrznych.

Strona używa ciasteczka przeglądarki (tzw. cookies)

Dowiedź się więcej Zamknij