Części zamienne do wózków widłowych

telefon 91 812 87 14fax 91 812 87 15email
telefon 91 812 87 14
Strona główna Pytania i Odpowiedzi Do Pobrania O firmie Zapytanie ofertowe Kontakt z nami
Strona główna Oferta Części do wózkówCzęści do zamiatarekCzęści do podnośników koszowych Pytania i Odpowiedzi Do Pobrania O firmie Zapytanie ofertowe Kontakt z nami

Części do wózków Linde

Linde Material Handling to jeden z głównych, światowych wytwórców wózków widłowych oraz wyposażenia do nich. Ponadto zajmuje się produkcją maszyn z napędem hydrostatycznym, który wykorzystywany jest do wózków widłowych, maszyn budowlanych, rolnych oraz leśnych. Firma jest członkiem grupy KION. W Europie zajmuje pozycję lidera. Posiada dziewięć zakładów produkcyjnych w najważniejszych regionach świata, przez co części do wózków Linde są szybko i łatwo dostępne. Do tego oferuje globalną sieć sprzedaży i serwisów.

części zamienne do wózków Linde

Części do wózków Linde - historia Linde Material Handling

Siedziby znajdują się w ponad 100 krajach. Firma swoją historię rozpoczęła 15 lutego 1904 roku. W ówczesnych czasach została założona przez Dr’a Hugo Güldner von Linde i Dr’a Georg von Krauss, a przedsiębiorstwo nosiło wtedy nazwę Güldner-Motoren-GmbH. Swoją siedzibę firma miała w Monachium w Niemczech. Przedsiębiorstwo zyskało nazwę Linde po raz pierwszy w 1965 roku. Niedługo potem zaprzestano produkcji ciągników, na których przez lata skupiała się firma, a skoncentrowano się na produkcji wózków widłowych oraz na hydraulice. W 1993 roku firma nawiązała współpracę z drugim, największym chińskim producentem wózków widłowych w Xiamen. W 2001 roku otwarto nowe fabryki, a wózki widłowe z produkowanej serii stały się najbardziej rozpoznawalnymi na świecie. W 2011 roku zaprezentowano wielozadaniowe wózki dla rozwiązań magazynowych. Projekt obejmował technologię Plug and Play, która zapewniała wysoką elastyczność i bezpieczeństwo. Obecnie części zamienne do wózków Linde i ich sprzedaż to podstawa działalności producenta.

Części zamienne do wózków Linde

Linde Material Handling przykłada wielką wagę do bezpieczeństwa i wzrostu efektywności pracy. W jej asortymencie znaleźć można wózki spalinowe, elektryczne oraz ciężkie, przystosowane do radzenia sobie nawet z najtrudniejszymi zadaniami w przemyśle czy handlu. Szereg innowacyjnych rozwiązań, takich jak Linde Safety Pilot czy Linde Load Control sprawiają, że wózki widłowe tej marki są niezawodne oraz wyjątkowo wydajne. Inżynierowie dbają także o komfort operatorów - i tak dla przykładu w serii wózków spalinowych H 25-35 Evo zintegrowano podwozie z modułem operatora, co sprawiło, że powstała strefa bezpieczeństwa Linde Protector Frame. Wszystkie części Linde projektowanie są w taki sposób, aby zminimalizować koszty utrzymania oraz zwiększyć efektywność pracy ponadto podwozia, wykonane zgodnie z najnowszymi zdobyczami robotyki, zapewniają maksymalną wytrzymałość

wózki widłowe Linde

Zakłady produkcyjne przedsiębiorstwa zlokalizowane są na całym świecie, we wszystkich ważnych regionach. Dzięki temu części zamienne do wózków Linde trafiają do klientów bardzo szybko. Firma zatrudnia ponad 13 tysięcy pracowników w różnych krajach i posiada rozbudowaną globalną sieć sprzedaży. Obecnie, po osiągnięciu pozycji międzynarodowego lidera, Linde dzieli się zdobytą wiedzą i doświadczeniem, oferując wsparcie oraz innowacyjne rozwiązania dla odbiorców zewnętrznych.

 

Czytaj więcej

Części Linde - nasza oferta

Wysokiej jakości urządzenia niemieckiego producenta wymagają równie wysokogatunkowych komponentów zamiennych. Poleganie na niecertyfikowanych produktach może bowiem przynieść szkody zamiast oszczędności. Dlatego do naszej oferty trafiają wyłącznie części LINDE od sprawdzonych dostawców.

Dlaczego warto stawiać na jakość? Przede wszystkim dlatego, że dają gwarancję trwałości i są kompatybilne z posiadaną maszyną. Markowe elementy do wózków nie wymagają przeróbek, aby poprawnie działać. Co więcej, z zasady są trwalsze oraz w pełni funkcjonalne.

Na naszą ofertę części zamiennych składają się:

 • koła i ich osprzęt (felgi, opaski, rolki),
 • produkty do układów skrętu lub przeniesienia napędu,
 • komponenty silników elektrycznych oraz spalinowych,
 • osprzęt silnika,
 • układy i podzespoły hydrauliczne,
 • maszty,
 • łańcuchy,
 • widły,
 • pozycjonery,
 • przesuwy,
 • chwytaki,
 • różnego rodzaju chłodnice (wody, oleju),
 • wymienniki ciepła,
 • filtry.

Do tego dochodzą produkty serwisowe oraz te, które są bezpośrednio związane z bezpieczeństwem użytkowania wózków Linde, a więc m.in. sworznie czy łożyska. Dzięki współpracy z niemiecką marką zapewniamy dostęp do profesjonalnych detali za przystępne pieniądze. Udowadniamy tym samym, że wysoka jakość nie musi iść w parze z zaporowymi cenami.

Pomoc w doborze części do wózków Linde

Posiadamy bardzo rozbudowany asortyment. W praktyce znajdują się w nim wszystkie części zamienne do wózków Linde, jakich może potrzebować operator. Niektóre z nich mogą mocno różnić się np. parametrami czy wymiarami. To z kolei rodzi pewne trudności przy wyborze właściwego produktu.

Dlatego zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszymi przedstawicielami. Pomogą oni znaleźć części do wózków Linde, które będą idealnie pasować do posiadanego przez Państwa modelu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie szybko dostosować rozwiązania do problemu. Przy okazji podzielimy się naszą wiedzą na temat marki oraz eksploatacji elementów zamiennych.

 

Strona używa ciasteczka przeglądarki (tzw. cookies)

Dowiedź się więcej Zamknij