Części zamienne do wózków widłowych

telefon 91 812 87 14fax 91 812 87 15email email
telefon 91 812 87 14
Strona główna Pytania i Odpowiedzi Do Pobrania O firmie Zapytanie ofertowe Kontakt z nami
Strona główna Oferta Części do wózkówCzęści do zamiatarekCzęści do podnośników koszowych Pytania i Odpowiedzi Do Pobrania O firmie Zapytanie ofertowe Kontakt z nami

Yale - wiodący producent elektrycznych wózków widłowych

Yale jest jednym z wiodących producentów wózków widłowych w wersji elektrycznej. Oferta tej firmy w dziedzinie wózków widłowych elektrycznych pojawiła się na rynku europejskim jako pierwsza, na długo przed innymi markami. To właśnie dzięki temu, Yale stało się liderem i zdecydowanie wyprzedziło konkurencję na tym polu. Wózki widłowe od Yale produkowane są w dwunastu lokalizacjach. Ich projekty i dystrybucja to kolejne siedem lokalizacji. Dla zagwarantowania jak najlepszych wyników i wysokiej efektywności, wszystkie innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie wprowadzane są równocześnie w każdym miejscu.

części do elektrycznych wózków firmy Yale

W ofercie firmowej Yale znajdują się wózki widłowe będące w stanie podnieść ładunki o masie od 1000 do 16000kg. Napędzane silnikami LPG, diesla bądź energią elektryczną. Liczne testy przeprowadzane na wszystkich modelach dostępnych urządzeń potwierdzają ich wysoką wydajność oraz ekonomiczność podczas użytkowania. Wózki widłowe Yale cieszą się również uznaniem wśród operatorów, którzy uważają je za jedne z najbardziej komfortowych. Na tak wysoką jakość wpływa nieustanna kontrola także w trakcie pracy wszystkich wózków, dzięki czemu sukcesywnie firma dąży do optymalizacji ich działania i poprawienia efektywności.

Strona używa ciasteczka przeglądarki (tzw. cookies)

Dowiedź się więcej Zamknij