Części zamienne do wózków widłowych

telefon 91 812 87 14fax 91 812 87 15email email
telefon 91 812 87 14
Strona główna Pytania i Odpowiedzi Do Pobrania O firmie Zapytanie ofertowe Kontakt z nami
Strona główna Oferta Części do wózkówCzęści do zamiatarekCzęści do podnośników koszowych Pytania i Odpowiedzi Do Pobrania O firmie Zapytanie ofertowe Kontakt z nami

Części do Still

Założycielem firmy Still jest Hans Still, a historia przedsiębiorstwa rozpoczyna się w 1920 roku. Na rynku firma wyróżnia się ze względu na to, iż stanowi jeden z najbardziej innowacyjnych dostawców kompleksowych rozwiązań w zakresie nie tylko wózków widłowych, lecz także ciągników, najnowocześniejszej techniki magazynowej oraz usług tworzonych z myślą o dalekiej przyszłości.

wózki elektryczne Still - części zamienne

Still to jeden z wiodących producentów wózków widłowych, który w swojej ofercie ma przede wszystkim pojazdy z napędem elektrycznym. Charakteryzują się one niskim poziomem hałasu oraz niewielką emisją spalin, stąd swoje zastosowanie znajdują wszędzie tam, gdzie znaczącą uwagę przywiązuje się do cichej pracy oraz dbałości o środowisko. Są wytrzymałe i oferują możliwość pracy przez 8 godzin, dzięki zastosowaniu napędu na trójfazowy prąd zmienny.

wózki widłowe Still

Kolejną propozycją firmową są wózki spalinowe oferujące trzy rodzaje napędu: diesla, gazowe bądź hybrydowe. Oferta skierowana jest zarówno do małych, jak i dużych przedsiębiorstw. Wysokiej jakości produkty, a do tego możliwość zakupienia używanych wózków widłowych, to elastyczna oferta stworzona z myślą o wszystkich przedsiębiorcach wymagających kompleksowych rozwiązań. W naszym asortymencie znajdziesz części do Still, które pozwolą na zachowanie pełnej sprawności tych pojazdów.

Jakie części do Still znajdziesz w naszej ofercie?

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór części zamiennych do wózków widłowych marki Still, które są niezbędne do utrzymania sprawności i efektywności pracy tych maszyn. Oferujemy między innymi akumulatory, opony, filtry, układy hydrauliczne, a także części elektryczne, które są kluczowe dla modeli z napędem elektrycznym. Każda z części została starannie sprawdzona, aby spełniać wysokie standardy jakości i bezpieczeństwa, co jest niezwykle ważne w branży przemysłowej. Nasze produkty pochodzą bezpośrednio od renomowanych dostawców, co gwarantuje ich oryginalność i długotrwałą wydajność. Dzięki temu można liczyć na niezawodność i bezproblemowe, długotrwałe użytkowanie wózków widłowych marki Still naprawionych z użyciem naszych części.

Podstaw na najwyższą jakość części zamiennych do wózków widłowych Still

W Poltrading dbamy o to, aby wszystkie oferowane przez nas produkty spełniały rygorystyczne wymagania Urzędu Dozoru Technicznego (UDT). Dzięki temu nasi klienci mogą być pewni, że zakupione u nas części są nie tylko wysokiej jakości, ale również w pełni bezpieczne i zgodne z obowiązującymi normami. To dostarczanie produktów, które przyczyniają się do bezpieczeństwa i efektywności pracy, jest dla nas priorytetem. Nasze części do Nissan, Still i wózków wielu innych marek są regularnie testowane i certyfikowane, co zapewnia ich niezawodność i długotrwałą wydajność w najbardziej wymagających warunkach pracy.

Strona używa ciasteczka przeglądarki (tzw. cookies)

Dowiedź się więcej Zamknij