Części zamienne do wózków widłowych

telefon 91 812 87 14fax 91 812 87 15email email
telefon 91 812 87 14
Strona główna Pytania i Odpowiedzi Do Pobrania O firmie Zapytanie ofertowe Kontakt z nami
Strona główna Oferta Części do wózkówCzęści do zamiatarekCzęści do podnośników koszowych Pytania i Odpowiedzi Do Pobrania O firmie Zapytanie ofertowe Kontakt z nami

Części do Jungheinrich

Jungheinrich jest koncernem obecnym na rynku od ponad 60 lat. Przedsiębiorstwo zostało założone przez Friedricha Jungheinricha, który urodził się 20 października 1899 roku. Kompletowanie oraz gromadzenie dużych ilości rzeczy, materiałów czy komponentów, które dzisiaj nazywamy magazynowaniem, zostało zrewolucjonizowane 7 sierpnia 1953 roku za sprawą utworzenia fabryki maszyn „H. Jungheinrich &. Co” w Hamburgu. W roku powstania fabryki został zaprojektowany i stworzony pierwszy elektryczny wózek czterokołowy, który z dużym powodzeniem moglibyśmy dzisiaj określić jako „pierwszy elektryczny wózek widłowy”. Niedługo trzeba było czekać na innowacyjne projekty, które ulepszały sprawdzone mechanizmy zastosowane w tej maszynie. Dokładnie trzy lata później w fabryce, której założycielem był F. Jungheinrich, pojawił się pierwszy wózek wysokiego składowania, a nieco później uruchomiono produkcję silników elektrycznych, które były wykorzystywane jako podstawowy napęd do wózków.

części do wózków firmy Jungheinrich

Rok później rozpoczęto budowę nowoczesnej fabryki wózków widłowych, które były wykorzystywane w fabryce „H. Jungheinrich &. Co”. Intensyfikacja prac oraz liczba otrzymywanych zleceń znacząco powiększyły możliwości produkcyjne przedsiębiorstwa, a co za tym idzie, również zapotrzebowanie na sprzęt. Owocem rozrostu firmy było rozbudowanie istniejącej w tamtym czasie oferty. Na przełomie kilku następnych lat powstały oddziały m.in. w Norwegii i Hiszpanii. Firma założona przez przedsiębiorcę F. Jungheinricha zaczęła wdrażać nowe rozwiązania technologiczne, które skutkowały pojawieniem się coraz to bardziej zaawansowanych produktów. Do dnia dzisiejszego firma założona 64 lata temu jest światowym liderem w sprzedaży wózków widłowych. Oferowane przez przedsiębiorstwo maszyny cieszą się szerokim uznaniem wśród konsumentów i opinią niezwykle solidnych i wydajnych sprzętów. Produkowane pojazdy wpisują się w najnowocześniejszą linię technologiczną, a części do wózków widłowych Jungheinrich po dziś dzień tworzone są z pasją i zaangażowaniem.

Jakościowe części do wózków Jungheinrich

W naszym asortymencie oferujemy bogaty wybór elementów zastępczych do wózków widłowych marki Jungheinrich, niezbędnych do zachowania sprawności i efektywności tych urządzeń. Proponujemy elementy mechaniczne oraz elektryczne, w tym koła, opony, baterie, silniki, przekładnie, a także części układów kierowniczych i hamulcowych. Dzięki współpracy z uznanymi producentami możemy zagwarantować wysoką jakość produktów, które spełniają surowe kryteria techniczne i są w pełni zgodne z modelami Jungheinrich. W naszym katalogu znajdują się również akcesoria, takie jak widły, osłony, światła robocze oraz systemy zabezpieczające, które podnoszą funkcjonalność i bezpieczeństwo pracy.

Zapewnienie najwyższej jakości i niezawodności

Wszystkie oferowane przez nas części do wózków widłowych Jungheinrich są zgodne z normami UDT oraz spełniają europejskie standardy bezpieczeństwa. Dzięki temu nasi klienci mogą być pewni, że zakupione u nas produkty pozwolą na legalne i bezproblemowe użytkowanie. Nasze części są dokładnie testowane i certyfikowane, co gwarantuje ich wysoką jakość i długotrwałą wydajność. Każdy element do wózków Jungheinrich, podobnie jak ma to miejsce w przypadku części do Linde, został starannie sprawdzony i przeszedł rygorystyczne kontrole, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Co jeszcze znajdziesz w ofercie Jungheinrich?

Produkowane przez firmę Jungheinrich wózki widłowe to specjalistyczne maszyny transportowe, które są konstruowane przez wybitnych inżynierów oraz projektantów. Przy ich produkcji używa się najwyższej jakości materiałów i komponentów, dzięki czemu również części do wózków Jungheinrich cechuje dbałość wykonania. W bogatej ofercie tej marki znaleźć można niemal 600 rozmaitych modeli wózków widłowych, które mają m.in. odmienne wyposażenie i parametry. Wśród oferowanych pojazdów znajdują się wózki do komplementacji, wózki wysokiego składowania, kompaktowe, czy systemy głębokiego składowania. W firmie Jungheinrich powstają również wózki widłowe dostosowane do konkretnych potrzeb Klientów, według indywidualnych zaleceń. Ponadto marka sprzedaje specjalistyczne systemy automatyczne, wyposażenie do magazynów oraz oprogramowanie, które służy do kompleksowego zarządzania maszynami.

Zachęcamy do sprawdzenia naszych części do popularnych wózków widłowych marki Jungheinrich i wielu innych urządzeń tej firmy.

Strona używa ciasteczka przeglądarki (tzw. cookies)

Dowiedź się więcej Zamknij