Części zamienne do wózków widłowych

telefon 91 812 87 14fax 91 812 87 15email
telefon 91 812 87 14
Strona główna Pytania i Odpowiedzi Do Pobrania O firmie Zapytanie ofertowe Kontakt z nami
Strona głównaOfertaPytania i OdpowiedziDo PobraniaO firmieZapytanie ofertoweKontakt z nami

Części do wózków BT

BT Industries stanowi grupę producentów urządzeń transportu bliskiego. Na rynku istnieje od 1946 roku. Firma została założona w Szwecji i jako pierwsza na świecie podjęła się produkcji ręcznego wózka paletowego. Pierwszy wózek paletowy tej firmy został wyprodukowany w 1947 roku. W 1949 roku firma BT podjęła współpracę z Kolejami Szwedzkimi - SJ, w wyniku czego została opracowana dziś dobrze nam znana europaleta, czyli standardowa paleta do przenoszenia towarów. Została zarówno opracowana, jak i wyprodukowana wspólnie przez firmy SJ oraz BT.

Wózki widłowe BT - części

Części do wózków BT - gdzie są produkowane?

Oddziały BT znajdują się między innymi w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Danii, Belgii, Kanadzie oraz Francji, natomiast w 1991 roku utworzono oddział także w Polsce. Urządzenia oraz części do wózków BT produkowane są w siedmiu fabrykach znajdujących się w Szwecji, we Francji, Włoszech oraz w Stanach Zjednoczonych. Firma zatrudnia ponad 8 tysięcy pracowników, a jej roczny obrót wynosi ponad 1,4 mld euro.
Od 2000 roku firma jest częścią korporacji Toyota. W 2006 roku BT Industries oraz Toyota Forklifts przekształcono w Toyota Material Holding Group. Wyroby koncernu sprzedawane są pod markami „BT”, „Raymond”, „Liffrite” oraz „Cesab”.

Wózki BT

Wózki widłowe BT znakomicie sprawdzą się w każdych warunkach. Wózki widłowe marki BT przeznaczone są do najróżniejszych zastosowań. Firma posiada w ofercie m.in.:

  • elektryczne wózki paletowe,
  • wózki paletowe wysokiego składowania,
  • wózki typu Reach Truck,
  • wózki do kompletacji zamówień,
  • wózki do bardzo wąskich korytarzy.

Stosowany przez BT innowacyjny system zarządzania flotą I_Site oferuje mnóstwo przydatnych funkcji optymalizujących wydajność oraz zwiększających szybkość pracy. Dostęp do wszelkich niezbędnych danych można uzyskać w czasie rzeczywistym na komputerze lub dowolnym urządzeniu mobilnym.

BT oferuje także wózki automatyczne, dzięki którym partnerzy handlowi mogą zredukować koszty oraz poprawić efektywność transportowania ładunków. Wózek BT Autopilot jest idealnym rozwiązaniem do miejsc, gdzie wymagany jest powtarzalny ruch horyzontalny. Zastosowana w nim technologia naprowadzania laserem jest bardzo dokładna i pozwala pracownikom skupić się na innych ważnych zadaniach, podczas gdy wózek BT Autopilot zajmuje się transportowaniem produktów. Gdy zajdzie taka potrzeba, wózek BT bez problemu może być używany jako tradycyjny wózek widłowy kierowany przez operatora. Z kolei wózki BT typu Reach Truck oferują znakomite przyspieszenie i manewrowość w rozmaitych przestrzeniach magazynowych. Zaprojektowane są w taki sposób, aby działały wydajnie zarówno w niskich jak i wysokich temperaturach. Maksymalna wysokość, na jaką możliwe jest podniesienie wideł takiego wózka, wynosi 12.5 metra.

Wszystkie części do wózków BT produkowane są zgodnie z rygorystycznymi międzynarodowymi normami. Stosowany przez firmę Toyta Production System przyczynia się do redukcji negatywnych skutków procesu produkcyjnego, a także pozwala obniżyć koszty i zwiększyć bezpieczeństwo pracowników fabryk.

Strona używa ciasteczka przeglądarki (tzw. cookies)

Dowiedź się więcej Zamknij