Części zamienne do wózków widłowych

telefon 91 812 87 14fax 91 812 87 15email
telefon 91 812 87 14
Strona główna Pytania i Odpowiedzi Do Pobrania O firmie Zapytanie ofertowe Kontakt z nami
Strona główna Oferta Części do wózkówCzęści do zamiatarekCzęści do podnośników koszowych Pytania i Odpowiedzi Do Pobrania O firmie Zapytanie ofertowe Kontakt z nami

Wózki widłowe Valmet

Valmet jest wiodącą marką w przypadku rozwiązań dotyczących przeładunku kontenerów w portach i terminalach. Co więcej, wózki widłowe Valmet są używane przez przemysł ciężki, przemysł drzewny i papierowy, ciągniki Valmet przez centra dystrybucji i logistyki. Co czwarty przeładunek kontenerów czy przyczep w terminalach na świecie odbywa się za pośrednictwem maszyn Valmet.

Valmet fińskie wózki widłowe

Valmet Automotive to fińskie przedsiębiorstwo specjalizujące się w branży motoryzacyjnej należące do spółki Metso.. Początek działalności firmy to 1968 rok a siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Uusikaupunki Firma powstała jako spółka typu joint venture pod nazwą Saab-Valmet. Należała do grupy Saab-Scania i Valmet. Saab wycofał się jednak ze spółki w 1992 roku. Trzy lata później zmieniła się nazwa firmy i po dziś dzień jest to Valmet Automotive. Od 1999 roku właścicielem jest Valmet Automotive jako Metso. Jest to wynik połączenia przedsiębiorstw Valmet oraz Rauma. Pod koniec 2010 roku działalność Valmet Automotive uległa rozszerzeniu, ze względu na przejęcie upadłych zakładów Karmann. Spółka poszerzyła swoją działalność wchodząc na teren Niemiec, w fabryce w Osnabruck oraz na teren Polski, w fabryce w Żarach. W przeciągu całego okresu istnienia firmy produkowane były samochody dla przedsiębiorstw, takich jak Saab, PSA, General Motors oraz AvtoVAZ. Obecnie produkowane są wybrane samochody Porsche.

Wózki widłowe powinny być niezawodne, powinny sprawdzać się w różnych sytuacjach, działać bez względu na wszystko. Są niezastąpione w wielu branżach, dlatego tak ważne, aby zawsze cechowały się odpowiednią jakością. Zdarza się jednak czasami, że nie wszystko idzie po naszej myśli, że wózek widłowy ulega awarii. W takiej sytuacji musimy szybko działać, by nie ucierpiała na tym nasza praca - przecież czekają klienci, dostawcy, partnerzy biznesowi. Nie możemy sobie pozwolić na przestój!

Z tego względu zawsze warto mieć pod ręką odpowiednie części do wózków widłowych, które sprawią, że wózek znów odzyska pełną sprawność i będzie gotowy do pracy. Takie usterki mogą zdarzyć się w nawet najlepszym, nawet w wózku widłowym firmy Valmet. Nic to jednak nie szkodzi, gdyż w naszej ofercie znajdą Państwo najważniejsze części do tego rodzaju pojazdu. Części Valmet to szereg różnych elementów, jakie są nieocenione do prawidłowej pracy wózka widłowego.

części do wózków Valmet

Oferujemy układy i podzespoły hydrauliczne, pompy jazdy, części zamienne do układów hamulcowych, części do różnych silników - elektrycznych i spalinowych, osprzęt (czyli alternatory, rozruszniki, pompy wody czy turbosprężarki), bogaty asortyment ogumienia, jak również maszty, łańcuchy, widły. Dostępne są w pełni automatyczne prostowniki - przenośne ręczne, jak i stacjonarne, części do układów skrętu. Dzięki nim mamy pewność, że wózek działa w pełni bezpiecznie. Jednocześnie żaden wózek spalinowy nie obejdzie się bez chłodnic wody i oleju, wentylatorów, zbiorników wyrównawczych czy przewodów gumowych, które znajdą Państwo w naszej ofercie. Podobnie jak różne filtry - oleju silnika, hydrauliczne, powietrza, paliwa czy gazu.

Uzupełnieniem oferty są produkty serwisowe i takie, które są związane z bezpieczeństwem użytkowania wózka widłowego. Zaliczamy do nich między innymi aparaturę testową, klaksony i alarmy cofania, światła czy sygnalizatory świetlne.

Bez wątpienia, części do wózków widłowych powinniśmy traktować jako najważniejszą potrzebę, od której wiele zależy - przede wszystkim efektywność naszej pracy. Pamiętajmy więc, żeby wybierać sprawdzonego partnera, który zagwarantuje części do wózków Valmet, jak i do innych popularnych, ale mniej znanych marek i modeli.. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Strona używa ciasteczka przeglądarki (tzw. cookies)

Dowiedź się więcej Zamknij