Części zamienne do wózków widłowych

telefon 91 812 87 14fax 91 812 87 15email
telefon 91 812 87 14
Strona główna Pytania i Odpowiedzi Do Pobrania O firmie Zapytanie ofertowe Kontakt z nami
Strona główna Oferta Części do wózkówCzęści do zamiatarekCzęści do podnośników koszowych Pytania i Odpowiedzi Do Pobrania O firmie Zapytanie ofertowe Kontakt z nami

Jungheinrich części do wózków

Jungheinrich jest koncernem, którego początki sięgają 60 lat wstecz. Przedsiębiorstwo zostało założone przez Friedricha Jungheinricha, który urodził się 20 października 1899 roku. Kompletowanie oraz gromadzenie dużej ilości rzeczy, materiałów czy komponentów, które dzisiaj nazywamy magazynowaniem zostało zrewolucjonizowane 7 sierpnia 1953 roku za sprawą utworzenia fabryki maszyn „H. Jungheinrich &. Co” w Hamburgu. W roku powstania fabryki został zaprojektowany i stworzony pierwszy elektryczny wózek czterokołowy, który z dużym powodzeniem moglibyśmy dzisiaj określić jako „pierwszy elektryczny wózek widłowy”. Niedługo trzeba było czekać na innowacyjne projekty, które ulepszały sprawdzone mechanizmy zastosowane w pierwszym wózku. Dokładnie trzy lata później w fabryce, której założycielem był F. Jungheinrich pojawił się pierwszy wózek wysokiego składowania, a nieco później uruchomiono produkcję silników elektrycznych, które były wykorzystywane jako podstawowy napęd do wózków.

części do wózków firmy Jungheinrich

Rok później rozpoczęto budowę nowoczesnej fabryki wózków widłowych, które były wykorzystywane w fabryce „H. Jungheinrich &. Co”. Intensyfikacja prac oraz ilość otrzymywanych zleceń znacząco powiększyły możliwości produkcyjne przedsiębiorstwa, a co za tym idzie, również zapotrzebowanie na sprzęt. Owocem rozrostu firmy było rozbudowanie istniejącej w tamtym czasie oferty. Na przełomie kilku następnych lat powstały oddziały m.in w Norwegii i Hiszpanii. Firma założona przez przedsiębiorcę F. Jungheinricha zaczęła wdrażać nowe rozwiązania technologiczne, które skutkowały pojawieniem się coraz to bardziej zaawansowanych produktów. Do dnia dzisiejszego firma założona 64 lata temu jest światowym liderem w sprzedaży wózków widłowych. Oferowane przez przedsiębiorstwo maszyny cieszą się szerokim uznaniem wśród konsumentów i opinią niezwykle solidnych i wydajnych sprzętów. Produkowane pojazdy wpisują się w najnowocześniejszą linię technologiczną, a części do wózków widłowych Jungheinrich po dziś dzień tworzone są z pasją i zaangażowaniem mając na uwadze najwyższą jakość.

wózki Jungheinrich

Produkowane przez firmę Jungheinrich wózki widłowe to specjalistyczne maszyny transportowe, które są konstruowane przez wybitnych inżynierów oraz projektantów. Przy ich produkcji używa się najwyższej jakości materiałów i komponentów, przez co również części do wózków Jungheinrich cechuje dbałość wykonania. W bogatej ofercie znajdą Państwo niemal 600 rozmaitych modeli wózków widłowych, które posiadają indywidualne cechy m.in odmienne wyposażenie i parametry. Wśród oferowanych pojazdów znajdują się wózki do komplementacji, wózki wysokiego składowania, kompaktowe, czy systemy głębokiego składowania. W firmie Jungheinrich powstają również wózki widłowe dostosowane do konkretnych potrzeb Klientów, według indywidualnych zaleceń. Ponadto propozycja firmy Jungheinrich to również specjalistyczne systemy automatyczne, wyposażenie do magazynów oraz oprogramowanie, które służy do kompleksowego zarządzania maszynami.

Strona używa ciasteczka przeglądarki (tzw. cookies)

Dowiedź się więcej Zamknij