Części zamienne do wózków widłowych

telefon 91 812 87 14fax 91 812 87 15email
telefon 91 812 87 14
Strona główna Pytania i Odpowiedzi Do Pobrania O firmie Zapytanie ofertowe Kontakt z nami
Strona główna Oferta Części do wózkówCzęści do zamiatarekCzęści do podnośników koszowych Pytania i Odpowiedzi Do Pobrania O firmie Zapytanie ofertowe Kontakt z nami

Wózki widłowe Clark

Firma Clark, która jako pierwsza wynalazła wózek widłowy, uznawana jest za producenta najlepszych wózków widłowych na świecie. Na opinię tę wpływa zastosowanie najnowszych technik produkcyjnych oraz zespół wysoko wykwalifikowanych inżynierów, którzy podejmują się wszelkich działań dążących do wprowadzenia na rynek finalnego produktu. Nieprzypadkowa nazwa firmy oznacza „zbudowane do końca”. W 2014 roku europejskie siedziby zostały przeniesione do nowej fabryki w Niemczech, w Duisburgu. Obecnie znajduje się tam centralny magazyn części zamiennych, magazyn dla nowych maszyn oraz urządzeń, a ponadto sale szkoleniowe i biura.

Clark

Clark to firma, która z jednej strony skupia się na dostarczaniu maszyn i urządzeń dla swoich Klientów, a do tego na dopasowaniu części zamiennych, które będą oferowały elastyczność i optymalne czasy reakcji. Najwyższy standard usług i doradztwo Clark oferuje bazując na współpracy z cenionymi partnerami handlowymi. Pośród wszystkich produktów oferowanych pod tradycyjnym imieniem Clark, znajdują się także odpowiednie rozwiązania dla logistyki wewnętrznej w organizacji. Firma stawia na nowatorskie rozwiązania i wdrażanie projektów, które stanowić będą o wysokim standardzie wszystkich produktów.

Strona używa ciasteczka przeglądarki (tzw. cookies)

Dowiedź się więcej Zamknij