Części zamienne do wózków widłowych

telefon 91 812 87 14fax 91 812 87 15email
telefon 91 812 87 14
Strona główna Pytania i Odpowiedzi Do Pobrania O firmie Zapytanie ofertowe Kontakt z nami
Strona główna Oferta Części do wózkówCzęści do zamiatarekCzęści do podnośników koszowych Pytania i Odpowiedzi Do Pobrania O firmie Zapytanie ofertowe Kontakt z nami

Wózki widłowe Steinbock Boss

Steinbock Boss to firma, która zajmuje się produkcją wózków widłowych oraz różnego rodzaju maszyn wykorzystywanych w rozmaitych gałęziach przemysłu. Bazując na latach doświadczenia i zdobywanej wiedzy, wdrażaniu nowych projektów i najbardziej funkcjonalnych rozwiązań, na światowe rynki trafiają urządzenia, które gwarantują wygodę użytkowania, sprawność i wydajność na lata.

Steinbock Boss

W ofercie znaleźć można wiele modeli. Precyzja wykonania, wysoka jakość zastosowanych materiałów oraz zachowanie najwyższych standardów podczas produkcji, pozwoliły na uzyskanie maszyn, które cenione są na wielu rynkach. Nawet zakup używanych sprzętów nie wiąże się z jakimkolwiek ryzykiem utraty jakości, czy też mniejszej sprawności stosowanych wózków widłowych. Przedsiębiorstwo stawiając na zaspokojenie wymagań swoich Klientów, w ofercie poza wózkami posiada również podnośniki, a oferta wózków widłowych jest na tyle bogata, aby każda firma mogła dopasować wybrany model do swoich potrzeb.

Strona używa ciasteczka przeglądarki (tzw. cookies)

Dowiedź się więcej Zamknij