Części zamienne do wózków widłowych

telefon 91 812 87 14fax 91 812 87 15email
telefon 91 812 87 14
Strona główna Pytania i Odpowiedzi Do Pobrania O firmie Zapytanie ofertowe Kontakt z nami
Strona główna Oferta Części do wózkówCzęści do zamiatarekCzęści do podnośników koszowych Pytania i Odpowiedzi Do Pobrania O firmie Zapytanie ofertowe Kontakt z nami

Dantruck

DanTruck APS jest jednym z wiodących producentów średnio-ciężkich wózków widłowych na terenach europejskich. Przedsiębiorstwo powstało w 2000 roku, łącząc dwóch byłych konkurentów na duńskim rynku: firmę DanTruck oraz Heden. Obie firmy, które zostały połączone w jedno przedsiębiorstwo swoją historię rozpoczęły w 1960 roku. Przez lata nabywanego doświadczenia dążono do tworzenia wysokiej jakości wózków widłowych, które przeznaczone będą na rynek europejski, ale również na wymagający rynek skandynawski.

DanTruck APS producent przemysłowych wózków widłowych

Obecny DanTruck APS skupia się na tworzeniu nowoczesnych wózków widłowych, w szczególności z myślą o sektorze przemysłowym. Przez lata działalności przedsiębiorstwo zdobywało pozycję na rynku, aby dziś być wśród liderów. Wózki widłowe tej firmy zyskują wciąż uznanie, przede wszystkim ze względu na jakość oraz zachowanie cech, na które zwraca się szczególną uwagę na rynku skandynawskim: niska emisja spalin, cicha praca sprzętu oraz ergonomia kabiny. Dostępne wózki widłowe oferują silniki diesla i LPG. Wyróżniają się dużą mocą oraz wydajnością i żywotnością, wciąż jednak z uwzględnieniem dbałości o środowisko naturalne i stosowania rozwiązań, które są przyjazne dla natury. Wieloletnia tradycja konstruowania wózków widłowych, wdrażanie nowych rozwiązań i najlepszych technologii, precyzja w wykonaniu i stosowanie wysokiej jakości materiałów podczas wykonania, składają się na firmowy sukces i rozpoznawalność produktów DanTruck APS. Firma posiada międzynarodową sieć sprzedaży oraz serwisu.

Strona używa ciasteczka przeglądarki (tzw. cookies)

Dowiedź się więcej Zamknij