Części zamienne do wózków widłowych

telefon 91 812 87 14fax 91 812 87 15email
telefon 91 812 87 14
Strona główna Pytania i Odpowiedzi Do Pobrania O firmie Zapytanie ofertowe Kontakt z nami
Strona główna Oferta Części do wózkówCzęści do zamiatarekCzęści do podnośników koszowych Pytania i Odpowiedzi Do Pobrania O firmie Zapytanie ofertowe Kontakt z nami

Daewoo

Daewoo, czyli ściślej określając GM Daewoo Auto & Technology to południowokoreańskie przedsiębiorstwo, które specjalizuje się w wielu gałęziach przemysłu. Działa między innymi w przemyśle stoczniowym, elektronicznym oraz elektromaszynowym. Założone zostało w 1967 roku przez Kim Woo-Junga.

Daewoo wózki widłowe

Daewoo jest także marką sprzętu elektronicznego oraz marką samochodów, które produkowane są przez koncern Daewoo. Początkowo samochody produkowano jedynie w Korei Południowej. W Polsce pojazdy tego koncernu schodziły z taśm produkcyjnych Daewoo Motor Polska w Lublinie oraz Daewoo FSO w Warszawie. W pierwszej fabryce produkowana była Nexia, natomiast w drugiej modele Espero, Matiz, Nubira, Lanos i Leganza. Tylko w systemie SKD produkowano Espero, Nubirę I i Leganzę, natomiast w systemie CKD - Lanosa, Matiza i Nubirę II. W momencie, gdy firma ogłosiła upadłość, przedsiębiorstwo AwtoZAZ wykupiło długi Daewoo-FSO od polskich banków. AwtoZAZ w tym momencie stała się głównym udziałowcem FSO. Daewoo kojarzone jest przede wszystkim z produkcją samochodów, ale w ofercie znaleźć można również wysokiej jakości wózki widłowe.

Strona używa ciasteczka przeglądarki (tzw. cookies)

Dowiedź się więcej Zamknij