Części zamienne do wózków widłowych

telefon 91 812 87 14fax 91 812 87 15email email
telefon 91 812 87 14
Strona główna Pytania i Odpowiedzi Do Pobrania O firmie Zapytanie ofertowe Kontakt z nami
Strona główna Oferta Części do wózkówCzęści do zamiatarekCzęści do podnośników koszowych Pytania i Odpowiedzi Do Pobrania O firmie Zapytanie ofertowe Kontakt z nami

Lansing

Lansing Bagnall jest dawną firmą brytyjską, która zajmowała się produkcją wózków widłowych. W 1943 roku firma na skutek banrkctwa została wykupiona przez Emmanuel Kaye i John R Sharp i zajęła się przemysłem elektrycznym, produkcją ciągników i platform przemysłowych oraz branżą paliw. W późniejszym czasie powrócono ponownie do produkcji wózków widłowych.

Lansing wózki widłowe

W 1976 roku Lansing Bagnall został nabyty przez prywatne przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją samochodów ciężarowych - Henley Forklift. W 1989 roku przedsiębiorstwo przejęła firma Linde AG. Obecnie działa ono pod nazwą Linde Lansing. W ofercie firmy znaleźć można wysokiej jakości wózki widłowe, które sprawdzają się w różnych gałęziach przemysłu. Charakteryzują się wysoką wydajnością, możliwością użytkowania w różnych przedsiębiorstwach i dostosowania wybranego modelu do potrzeb danej firmy. To jeden z tych producentów, których produkty znajdują uznanie na rynku. Wózki widłowe cieszą się powodzeniem wśród wszystkich użytkowników, także ze względu na komfort podczas pracy.

Strona używa ciasteczka przeglądarki (tzw. cookies)

Dowiedź się więcej Zamknij