Części zamienne do wózków widłowych

telefon 91 812 87 14fax 91 812 87 15email
telefon 91 812 87 14
Strona główna Pytania i Odpowiedzi Do Pobrania O firmie Zapytanie ofertowe Kontakt z nami
Strona główna Oferta Części do wózkówCzęści do zamiatarekCzęści do podnośników koszowych Pytania i Odpowiedzi Do Pobrania O firmie Zapytanie ofertowe Kontakt z nami

Rocla Robotruck Oy

Rocla Robotruck Oy to firma posiadająca swoją siedzibę w Finlandii, która znajduje się w światowej czołówce biorąc pod uwagę produkcję wózków widłowych. Producent pojazdów sterowanych automatycznie, które wykorzystywane są do przewożenia materiałów, w rozmaitych sektorach przemysłu.

Rocla - wózki widłowe

Firma Rocla Robotruck Oy od przeszło 10 lat współpracuje intensywnie z firmą Satel, która zajmuje się produkcją zaawansowanych technologicznie urządzeń do radiowej transmisji danych wykorzystywanych w urządzeniach przedsiębiorstwa Robotruck. W ofercie znaleźć można wózki magazynowe wymagające operatora oraz pojazdy sterowane automatycznie, których przeznaczeniem jest przewożenie najróżniejszych ładunków. Ich ciężar może wynosić od 40 kg, nawet do 40 ton.

cześci do wózków Rocla

Wózki widłowe różnego rodzaju, które produkowane są przez to przedsiębiorstwo, to odpowiedź na wymagania lokalnego rynku, ale także na wymogi, jakie stawiają Klienci z innych zakątków Europy i całego świata. Maszyny tego przedsiębiorstwa charakteryzują się wysoką jakością wykonania, trwałością i zastosowaniem najlepszych technologii.

Strona używa ciasteczka przeglądarki (tzw. cookies)

Dowiedź się więcej Zamknij