Części zamienne do wózków widłowych

telefon 91 812 87 14fax 91 812 87 15email
telefon 91 812 87 14
Strona główna Pytania i Odpowiedzi Do Pobrania O firmie Zapytanie ofertowe Kontakt z nami
Strona główna Oferta Części do wózkówCzęści do zamiatarekCzęści do podnośników koszowych Pytania i Odpowiedzi Do Pobrania O firmie Zapytanie ofertowe Kontakt z nami

Informacje o firmie

Firma BTH Poltrading działa na polskim rynku już od kilkunastu lat. W tym czasie wyspecjalizowała się w dystrybucji i sprzedaży nowych części do większości marek i typów wózków widłowych, zamiatarek i podnośników koszowych. Od lat dysponujemy doświadczeniem pozwalającym na zaspokojenie oczekiwań każdego z naszych klientów, zarówno pod względem asortymentu, jak i co ważne, szybkości i rzetelności dostawy. 

Proponujemy bogatą ofertę markowych, najlepszych gatunkowo, produktów. W celu utrzymania wysokiej jakości oferty współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi i największymi w Europie dostawcami części, a zdobywane każdego dnia doświadczenie pozwala nam lepiej i szybciej służyć naszym klientom przy rozwiązywaniu problemów w zakresie transportu wewnętrznego.

Maszyna, która uległa awarii, albo wymaga pilnego przeglądu i wymiany części, nie tylko nie przynosi zysku ale generuje stratę. Wiemy, że czasy się zmieniają, a świat staje się relatywnie mniejszy, dlatego też zmiany wymaga relacja dostawcy z Klientem. Zdając sobie sprawę, iż wózki widłowe są krwioobiegiem w Państwa firmie, termin dostawy jest jednym z naszych najważniejszych priorytetów. BTH Poltrading pracuje dla Was zapewniając możliwie najkrótsze czasy odpowiedzi na Państwa zapytania oraz krótkie terminy realizacji zleceń (od 2 - 5 dni roboczych) by zapewnić utrzymanie ciągłości ruchu.

Jednym z przykładów skuteczności naszego działania jest zacieśnienie współpracy z producentami z krajów skandynawskich, co zaowocowało skróceniem terminów dostaw i jeszcze niższymi cenami na części do takich marek jak: Heden, Dantruck, Rocla, Valmet, Sisu, Kalmar.

Transport części zamiennych

Dostawy na terenie całego kraju realizujemy poprzez sprawdzone i rzetelne firmy kurierskie, a dostawa zamówień odbywa się bezpośrednio pod wskazany adres. Proponujemy dogodne możliwości uregulowania zapłaty za zamówione części zamienne. Oferowany przez nas asortyment, poza typowymi materiałami eksploatacyjnymi, objęty jest gwarancją producenta.

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji prosimy o kontakt bezpośredni. Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na każde Państwa zapytanie.

W przypadkach pilnych przyjmujemy zlecenia na dostawy expresowe, które realizowane są w ciągu 24/48 godzin. Więcej na temat kosztów i warunków dostawy expresowej uzyskają Państwo po kontakcie z nami.

Strona używa ciasteczka przeglądarki (tzw. cookies)

Dowiedź się więcej Zamknij