Części zamienne do wózków widłowych

telefon 91 812 87 14fax 91 812 87 15email
telefon 91 812 87 14
Strona główna Pytania i Odpowiedzi Do Pobrania O firmie Zapytanie ofertowe Kontakt z nami
Strona główna Oferta Części do wózkówCzęści do zamiatarekCzęści do podnośników koszowych Pytania i Odpowiedzi Do Pobrania O firmie Zapytanie ofertowe Kontakt z nami

Wózki widłowe Toyota

Toyota to japońska firma w ofercie której znajdujemy między innymi wysokiej jakości, precyzyjnie wykonane wózki widłowe. To przykład niezawodności i solidnych konstrukcji, które są wydajne oraz sprawdzają się na długie lata użytkowania. W Polsce wózki widłowe japońskiego koncernu produkowane są przez dwie fabryki. Jedna z nich znajduje się w Jelczu, w Laskowicach, natomiast druga w Wałbrzychu.

Toyota cześci do wózków5

Pośród dostępnych rozmaitych modeli wózków widłowych Toyoty, znaleźć można te, które przeznaczone są do wykonywania różnego typu robót związanych z załadunkiem oraz rozładunkiem, transportem, podnoszeniem towarów, a także obsługą linii produkcyjnych. Wózki widłowe japońskiego koncernu charakteryzują się niezawodnością, precyzją podczas użytkowania, wygodą i wykorzystaniem innowacyjnych, nowoczesnych rozwiązań technicznych. Z powodzeniem mogą być użytkowane do wykonywania prac na zewnątrz, a także wewnątrz budynków. Ich solidność i stabilność gwarantowana jest przez system SAS - System Aktywności Stabilnej. Nie tylko nowe, ale i używane wózki widłowe Toyoty są na tyle trwałe, aby można je było użytkować przez długie lata. Gwarantują bezpieczeństwo, wydajność i komfort. Wózki widłowe tej firmy to liczne zalety, przez co stają się jednym z najważniejszych elementów systemu magazynowania, a także dystrybucji towarów na całym świecie.

Strona używa ciasteczka przeglądarki (tzw. cookies)

Dowiedź się więcej Zamknij