Części zamienne do wózków widłowych

telefon 91 812 87 14fax 91 812 87 15email
telefon 91 812 87 14
Strona główna Pytania i Odpowiedzi Do Pobrania O firmie Zapytanie ofertowe Kontakt z nami
Strona główna Oferta Części do wózkówCzęści do zamiatarekCzęści do podnośników koszowych Pytania i Odpowiedzi Do Pobrania O firmie Zapytanie ofertowe Kontakt z nami

Heden

Heden od początku kładł nacisk na pracę wózków widłowych na twardym, nierównym podłożu, które radziłyby sobie z wymaganiami takich środowisk pracy, jak tartaki i place budowy. W tym segmencie rynku, Heden jest uznawany za jednego z najlepszych. Przez lata Heden zajmował dominującą pozycję na rynku duńskim. Pół wieku doświadczenia w projektowaniu wózków widłowych dla wymagającego rynku skandynawskiego zaowocowało głównie takimi zaletami jak: małe gabaryty wózka w stosunku do udźwigu, ergonomiczne kabiny, niski poziom hałasu i emisji.

Heden

Heden to firma zajmująca się produkcją wózków widłowych. Na rynku istnieje od 1960 roku. Przez lata zdobywanego doświadczenia, umiejętności i wiedzy, powstawały maszyny wysokiej jakości, które po dziś dzień sprawdzają się i są użytkowane w różnych gałęziach przemysłu, choć pod inną nazwą. Heden to jeden z konkurentów, który działał na rynku duńskim, jednak został połączony z firmą DanTruck, w jedno przedsiębiorstwo obecnie znane, jako DanTruck APS. Firma Heden zajmowała się nie tylko produkcją wózków widłowych, ale również innych maszyn przemysłowych, które zastosowanie znajdywały w rozmaitych gałęziach przemysłu. Na ówczesne czasy lokalny rynek był bardzo wymagający, stąd wdrażano najnowsze rozwiązania i innowacje, aby zapewnić wysoką jakość oferowanych maszyn. Przez długi czas Heden był jednym z liderów w tej branży. Pod nazwą obecnej firmy, która powstała w wyniku połączenia dawnych konkurentów w 2000 roku, produkowane są maszyny spełniające wymaganie, takie jak niski poziom hałasu oraz niska emisja spalin podczas użytkowania. Do tego zapewniają wygodę użytkowania dzięki specjalnemu projektowi ergonomicznej kabiny.

Strona używa ciasteczka przeglądarki (tzw. cookies)

Dowiedź się więcej Zamknij