Części zamienne do wózków widłowych

telefon 91 812 87 14fax 91 812 87 15email email
telefon 91 812 87 14
Strona główna Pytania i Odpowiedzi Do Pobrania O firmie Zapytanie ofertowe Kontakt z nami
Strona główna Oferta Części do wózkówCzęści do zamiatarekCzęści do podnośników koszowych Pytania i Odpowiedzi Do Pobrania O firmie Zapytanie ofertowe Kontakt z nami

Części do układów skrętu / przeniesienia napędu

  • Części do układów skrętu / przeniesienia napęduPompy jazdy,
  • Półosie,
  • Zwrotnice,
  • Drążki skrętu,
  • oraz wszystko to, co jest niezbędne by wózek mógł pracować bezpiecznie i efektywnie.

Wysokiej jakości części do układów skrętu oraz przeniesienia napędu znacznie poprawiają wydajność pracy

Części do układów skrętu odpowiadają za manewrowość wózka oraz bezpieczeństwo operatora podczas pracy. Wysokiej jakości zwrotnice, pompy jazdy, osie skrętu oraz inne istotne elementy sprawiają, że sterowanie wózkiem widłowym jest wyjątkowo łatwe, a przy tym bardzo precyzyjne. Wpływają one także na jego osiągi w ciasnych pomieszczeniach, gdzie liczy się każdy wolny centymetr przestrzeni. Ma to duże znaczenie w przypadku wózków typu Reach Truck, które niejednokrotnie poruszają się w bardzo wąskich korytarzach.

Wszystkie części do układów skrętu przechodzą rygorystyczne testy zanim zostaną dopuszczone do sprzedaży. Spełniają także wszelkie międzynarodowe standardy, aby zapewnić kierującym maksymalne poczucie bezpieczeństwa. Dzięki temu operatorzy mają pewność, że znajdują się w urządzeniu bezpiecznym i sprawnym, które umożliwi im wydajną realizację powierzonych zadań. Troska o komfort operatora wózka jest niezwykle poważnie traktowana przez producentów części, dlatego też wszystkie oryginalne komponenty posiadają gwarancję oraz są bardzo wytrzymałe. Zwrotność wózka widłowego to jedna z jego najważniejszych cech, więc wszelkie zamontowane w nim części muszą działać niezawodnie. Wysokiej jakości elementy układów skrętu pozwalają na wydajniejszą pracę, co przekłada się na obniżenie kosztów eksploatacyjnych oraz znacznie szybsze umieszczanie ładunków we właściwych miejscach.

Strona używa ciasteczka przeglądarki (tzw. cookies)

Dowiedź się więcej Zamknij