Części zamienne do wózków widłowych

telefon 91 812 87 14fax 91 812 87 15email
telefon 91 812 87 14
Strona główna Pytania i Odpowiedzi Do Pobrania O firmie Zapytanie ofertowe Kontakt z nami
Strona główna Oferta Części do wózkówCzęści do zamiatarekCzęści do podnośników koszowych Pytania i Odpowiedzi Do Pobrania O firmie Zapytanie ofertowe Kontakt z nami

Fiat

FIAT czyli Fabbrica Italiana Automobili Torino jest włoskim koncernem motoryzacyjnym, który swoją siedzibę ma w Turynie. Przede wszystkim koncern znany jest z produkcji samochodów osobowych oraz dostawczych, choć pod tą marką kryje się także produkcja między innymi wózków widłowych.

Fiat włoski producent wózków widłowych i cześci

Obecnie spółka to Fiat Chrysler Automobiles, która swoją siedzibę ma w Holandii, a powstała w wyniku fuzji. Przez pięć lat trwał proces przejmowania koncernu Chrysler, a ostatecznie proces ten został zakończony 29 stycznia 2014 roku. Przedsiębiorstwo zostało założone przez grupę przemysłowców, w tym Giovanniego Agnelli, co nastąpiło 11 lipca 1899 roku. Ówczesna manufaktura samochodowa została przejęta w listopadzie 1899 roku i rozpoczęto produkcję samochodów pod własną marką. Przez wiele lat spółka intensywnie rozwijała się i na swoim koncie ma także przejęcie wielu przedsiębiorstw, z których część obecnie zakończyła swoją działalność. Fiat współcześnie jest wielką grupą przemysłową, która jednak koncentruje się na branży motoryzacyjnej. Przede wszystkim przedsiębiorstwo projektuje, produkuje i sprzedaje samochody, ciężarówki, autobusy, traktory, maszyny rolnicze i maszyny do robót ziemnych, nadto silniki i komponenty motoryzacyjne, środki i systemy produkcji, a w przeszłości zajmowało się także samolotami.

Strona używa ciasteczka przeglądarki (tzw. cookies)

Dowiedź się więcej Zamknij