Części zamienne do wózków widłowych

telefon 91 812 87 14fax 91 812 87 15email
telefon 91 812 87 14
Strona główna Pytania i Odpowiedzi Do Pobrania O firmie Zapytanie ofertowe Kontakt z nami
Strona główna Oferta Części do wózkówCzęści do zamiatarekCzęści do podnośników koszowych Pytania i Odpowiedzi Do Pobrania O firmie Zapytanie ofertowe Kontakt z nami

Sisu - finski producent wózków widłowych

Sisu jest fińskim słowem, które nie ma bezpośredniego tłumaczenia na język polski, jednak można je rozumieć jako zespół cech osobowych, takich jak wytrzymałość, upór, siła woli i hart ducha. Ma pozytywny wydźwięk, a ponadto jest to cecha narodowa Finów. To właśnie w Finlandii w Mieście Raasepori swoją siedzibę ma fiński producent Sisu Auto, który specjalizuje się w produkcji pojazdów ciężarowych, wojskowych oraz specjalistycznych. Przedsiębiorstwo swoją historię rozpoczęło w 1931 roku, a założycielem jego jest Tor Nessling. Pierwszy opancerzony pojazd, a właściwie jego prototyp pojawił się w 1938 roku. Z kolei w 1943 roku została utworzona specjalna spółka Yhteissisu Oy, na potrzeby produkcji środków transportu dla wojska. Pierwszy prototyp pojawił się dopiero 2 lata później, natomiast jeszcze rok przyszło czekać na rozpoczęcie seryjnej produkcji. Przez kolejnych 40 lat przedstawiciele sił zbrojnych Finlandii odbierali produkowane w fabryce ciężarówki, transportery gąsienicowe oraz kołowe, a także bojowe wozy piechoty w wielu odmianach. Nie jest to bez znaczenia dla jakości oraz trwałości urządzeń oferowanych obecnie przez firmę Sisu Auto. Produkcja własnych pojazdów to tylko jedna z działalności Sisu, które od przeszło kilku lat jest również przedstawicielem Renault Tracks w Finlandii. W związku z tym również w swoich produktach wykorzystuje czasem silniki, czy inne podzespoły tej marki.

Sisu fińskie wózki widłowe

Praca w halach produkcyjnych czy magazynach nie byłaby możliwa bez urządzenia, jakim jest wózek widłowy, który doskonale sprawdza się do przewożenia, podnoszenia, czy w ogóle do rozładunku ciężkich artykułów.

Gdy chodzi o wózki widłowe, to nie da się ukryć, że maszyny te muszą znosić duże obciążenia każdego dnia pracy, dlatego zużywanie się części, jest rzeczą jak najbardziej naturalną. Aby wózek widłowy cały czas był w świetnym stanie i nie wymagał większych napraw, nie można lekceważyć przeglądów, jak i systematycznego wymieniania zużytych części. Po pewnym czasie takiej intensywnej eksploatacji muszą one zostać zastąpione nowymi. Firma Sisu Auto produkuje takie części zamienne, dlatego nie ma obawy, że właściciel takiego wózka widłowego będzie miał kłopot ze znalezieniem odpowiednich podzespołów do swojej wysłużonej maszyny. Nasza firma oferuje wysokiej jakości części do tej marki, które przedłużą żywotność wózka widłowego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Na naszej stronie znajdą Państwo nie tylko te pojedyncze części, jak filtry, uszczelki, łańcuchy, czy widły, ale także całe podzespoły pozwalające wykonać nawet najbardziej skomplikowane i rozległe naprawy. Nie brak też zestawów naprawczych, jakie pomogą uporać się z konkretnym problemem, czy awarią. Oferujemy także części elektryczne jak styczniki, układy scalone, czy sterowniki. W codziennej pracy przydać mogą się również prostowniki, jakie pozwolą nie tylko szybko naładować baterię, ale także sprawdzić jej poziom. Spis wszystkich produktów, jakie oferujemy, dostępny jest na naszej stronie. W razie pytań służymy pomocą.

Strona używa ciasteczka przeglądarki (tzw. cookies)

Dowiedź się więcej Zamknij