Części zamienne do wózków widłowych

telefon 91 812 87 14fax 91 812 87 15email
telefon 91 812 87 14
Strona główna Pytania i Odpowiedzi Do Pobrania O firmie Zapytanie ofertowe Kontakt z nami
Strona główna Oferta Części do wózkówCzęści do zamiatarekCzęści do podnośników koszowych Pytania i Odpowiedzi Do Pobrania O firmie Zapytanie ofertowe Kontakt z nami

Kalmar

Kalmar to międzynarodowa firma specjalizująca się w produkowaniu wózków widłowych. W jej ofercie można znaleźć sprzęt o pojemności od 5 do 52 ton oraz wózki elektryczne o ładowności 5-9 ton.

Kalmar - wózki widłowe

Warto również zwrócić uwagę na inne maszyny oferowane przez producenta. Wśród oferty znaleźć można również: podnośniki, wózki wysokiego składowania, wózki do wykorzystania w trudnym terenie, suwnice kontenerowe RTG, suwnice nabrzeżowe STS, wózki kontenerowe i inne.

Kalmar, jak każda firma pochodząca z Finlandii, wykazuje się szczególną dbałością o naturę. Dlatego oferowane przez niego maszyny pozwalają na obniżenie ilości spalanego paliwa, co pozytywnie wpływa na środowisko naturalne i jednocześnie pozwala użytkownikom na obniżenie kosztów zużycia paliwa.

Wszystkie produkty firmy Kalmar wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu charakteryzują się wyjątkową wytrzymałością i elastycznością oraz zapewniają łatwość prowadzenia, jednocześnie ciesząc się niesłabnącym zainteresowaniem coraz większej ilości zadowolonych klientów.

Firma Kalmar świadczy dodatkowe usługi związane ze sprzętem do przenoszenia ładunków w portach, terminalach, centrach dystrybucji: wsparcie techniczne, naprawy dźwigów, konsultacje, przenoszenie maszyn. Klienci mają możliwość skorzystania ze sklepu internetowego i zakupienia części zapasowych.

W ramach prowadzonej przez siebie Kalmar Training Academy użytkownicy mogą przejść szkolenia dotyczące codziennego użytkowania sprzętu specjalistycznego.

Strona używa ciasteczka przeglądarki (tzw. cookies)

Dowiedź się więcej Zamknij