Części zamienne do wózków widłowych

telefon 91 812 87 14fax 91 812 87 15email
telefon 91 812 87 14
Strona główna Pytania i Odpowiedzi Do Pobrania O firmie Zapytanie ofertowe Kontakt z nami
Strona główna Oferta Części do wózkówCzęści do zamiatarekCzęści do podnośników koszowych Pytania i Odpowiedzi Do Pobrania O firmie Zapytanie ofertowe Kontakt z nami

Still - wózki widłowe z napędem elektrycznym

Założycielem firmy Still jest Hans Still, a historia ów przedsiębiorstwa rozpoczyna się w 1920 roku. Na rynku firma wyróżnia się ze względu na to, iż stanowi jeden z najbardziej innowacyjnych dostawców kompleksowych rozwiązań w zakresie nie tylko wózków widłowych, lecz także ciągników, najnowocześniejszej techniki magazynowej oraz usług tworzonych z myślą o dalekiej przyszłości.

wózki elektryczne Still - części zamienne

Still to jeden z wiodących producentów wózków widłowych, który w swojej ofercie posiada przede wszystkim wózki widłowe z napędem elektrycznym. Charakteryzują się one niskim poziomem hałasu oraz niską emisją spalin, stąd swoje zastosowanie znajdują wszędzie tam, gdzie znaczącą uwagę przywiązuje się do cichej pracy oraz dbałości o środowisko. Są wytrzymałe i oferują możliwość pracy przez 8 godzin, dzięki zastosowaniu napędu na trójfazowy prąd zmienny.

wózki widłowe Still

Kolejną propozycją firmową są wózki spalinowe oferujące trzy rodzaje napędu: diesla, gazowe bądź hybrydowe. Oferta skierowana jest zarówno do małych, jak i dużych przedsiębiorstw. Wysokiej jakości produkty, a do tego możliwość zakupienia używanych wózków widłowych, to elastyczna oferta stworzona z myślą o wszystkich przedsiębiorcach wymagających kompleksowych rozwiązań.

Strona używa ciasteczka przeglądarki (tzw. cookies)

Dowiedź się więcej Zamknij