Części zamienne do wózków widłowych

telefon 91 812 87 14fax 91 812 87 15email
telefon 91 812 87 14
Strona główna Pytania i Odpowiedzi Do Pobrania O firmie Zapytanie ofertowe Kontakt z nami
Strona główna Oferta Części do wózkówCzęści do zamiatarekCzęści do podnośników koszowych Pytania i Odpowiedzi Do Pobrania O firmie Zapytanie ofertowe Kontakt z nami

Części do wózków widłowych Mitsubishi

Firma Mitsubishi, która współcześnie specjalizuje się między innymi w produkcji wózków widłowych, swoją historię rozpoczęła w 1870 roku, kiedy to została założona przez syna rodziny samurajów - Yatarō Iwasaki. To on przyczynił się do przekształcenia Japonii w nowoczesne społeczeństwo przemysłowe. Firma początkowo zajmowała się jedynie przesyłkami. Pierwotne logo przedsiębiorstwa, na które składały się trzy trójkątnie hiszpy, brylanty bądź kasztany wodne, stanowiły podstawę do utworzenia nowego logo Mitsubishi - trzech diamentów. Marka ta po dziś dzień kojarzona jest z wysoką jakością i jest jedną z najczęściej rozpoznawanych na całym świecie. Mitsubishi dziś jest stowarzyszeniem przedsiębiorstw, które działają nieco oddzielnie, ale opierają się na podobnej filozofii zarządzania i mają wspólne pochodzenie. Motto firmy to służba społeczeństwu, rzetelność oraz uczciwość. Jest to jedna z największych korporacji światowych, której skala różnorodności inżynierii, a do tego zastosowanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych jest ogromne. Wózki widłowe firmy Mitsubishi należą do jednych z najnowocześniejszych. Cenione są za ekonomię, wysoką wydajność, precyzję wykonania oraz zastosowanie najnowocześniejszych technologii.

Części do wózków widłowych Mitsubishi

Wózki widłowe to urządzenia do wymagających zadań. Nieprzypadkowo wykorzystywane są w przemyśle ciężkim, drzewnym, papierowym, w przeładunku kontenerów i wielu innych miejscach, w których trzeba przenosić dużo, często i nierzadko szybko, bo liczy się czas. Z tego względu muszą one odznaczać się niezwykłą trwałością i niezawodnością. Muszą być bezpieczne, wykonane z elementów, które gwarantują prawdziwą jakość. Powinny być złożone z części, co do których nie ma wątpliwości, że są najbardziej solidne. Jednocześnie nawet wózki widłowe najbardziej cenionych firm, jak Mitsubishi nie są wolne od usterek, w takiej sytuacji trzeba szybko działać, zaopatrzyć się w profesjonalny sprzęt.

Części do wózków widłowych Mitsubishi, które oferujemy w sprzedaży, gwarantują taką niezawodność. W naszej ofercie znajdą Państwo wszystko, co niezbędne. W ofercie są między innymi prostowniki różnego rodzaju - automatyczne, przenośne ręczne, jak i stacjonarne, przystosowane do wszystkich rodzajów baterii. Są elementy niezbędne do tego, by praca na wózku widłowym była w pełni bezpieczna - części do układów hamulcowych. Pamiętajmy, że trzeba je sprawdzać okresowo, a w razie potrzeby wymieniać. Wózki są coraz bardziej nowoczesne, więc i części elektroniczne są coraz bardziej zaawansowane. Oferujemy więc między innymi styczniki, przełączniki, układy scalone, przekaźniki. Ponadto wózki widłowe marki Mitsubishi cenione się za bardzo dobre silniki, więc i poszczególne elementy muszą być dobrze dopasowane.

wózki widłowe Mitsubishi - cześci

W naszym ofercie znajdą Państwo najważniejsze części tego typu jak tłoki, uszczelki, tuleje, pierścienie czy zawory. Podobnie jak układy i podzespoły hydrauliczne - zawory upustowe, włączniki ciśnieniowe, pompy, rozdzielacze, siłowniki czy elektrozawory. Ponadto dostępny jest bogaty wybór w zakresie elementów zawieszenia , chłodnic wody, oleju a także wszelkiego rodzaju podzespołów jak filtry, łańcuchy masztu i widły. Jeśli więc chodzi o wózek widłowy Mitsubishi części są wysokiej jakości, świetnie wykonane, dostępne w krótkich terminach. Zapraszamy do sprawdzenia, co mamy do zaoferowania!

Strona używa ciasteczka przeglądarki (tzw. cookies)

Dowiedź się więcej Zamknij