Części zamienne do wózków widłowych

telefon 91 812 87 14fax 91 812 87 15email
telefon 91 812 87 14
Strona główna Pytania i Odpowiedzi Do Pobrania O firmie Zapytanie ofertowe Kontakt z nami
Strona główna Oferta Części do wózkówCzęści do zamiatarekCzęści do podnośników koszowych Pytania i Odpowiedzi Do Pobrania O firmie Zapytanie ofertowe Kontakt z nami

Steinbock

Steinbock to renomowana marka oferująca maszyny służące na co dzień do prac w różnych gałęziach gospodarki. Firma produkuje również nowoczesne wózki widłowe, a oferta marki, to bogaty przekrój produktów znanych w powszechnej opinii z dużej niezawodności.

Steinbock producent wózków widłowych

Steinbock to funkcjonalność, efektywność, użyteczność oraz sprawność. Wieloletnie doświadczenia sprawia, że konstruktorzy firmy znani są powszechnie z tego, że z ich „stajni” wyjeżdżają maszyny wydajne. Marka stawia na jakość, co przekłada się na komfort użytkowania i satysfakcję klienta. Nie bez powodu produkty firmy cieszą się dużym powodzeniem, a zakup nawet z „drugiej ręki” nie rzadko oznacza, że jest to trafiona inwestycja i zakup mało awaryjnego modelu. Produkowane przez Steinbock wózki widłowe wyróżnia wysoka jakość pracy. Marka zajmuje się też produkcją podnośników. Firmy z szeroko pojętej branży transportowej i budowlanej przeglądając ofertę Steinbock z pewnością znajdą dopasowane do swoich potrzeb urządzenie.

Strona używa ciasteczka przeglądarki (tzw. cookies)

Dowiedź się więcej Zamknij