Części zamienne do wózków widłowych

telefon 91 812 87 14fax 91 812 87 15email
telefon 91 812 87 14
Strona główna Pytania i Odpowiedzi Do Pobrania O firmie Zapytanie ofertowe Kontakt z nami
Strona główna Oferta Części do wózkówCzęści do zamiatarekCzęści do podnośników koszowych Pytania i Odpowiedzi Do Pobrania O firmie Zapytanie ofertowe Kontakt z nami

Części do wózków Hyster

Hyster to jedna z tych firm, która wyróżnia się w branży produkcji wózków widłowych. Firma posiada 13 lokalizacji na całym świecie zajmujących się projektowaniem oraz produkcją wysokiej jakości wózków widłowych, która posiada własną sieć autoryzowanych dealerów w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce.
Każda z nich zajmuje się prowadzeniem testów i montowaniem urządzeń z przeznaczeniem na lokalne rynki. Od 1989 roku marka ta jest częścią giganta branży NACCO Materials Handling Group.

Części zamienne do wózków widłowych Hyster

Pośród szerokiej oferty firmy Hyster znajdujemy wózki widłowe różnego typu, które można swobodnie dopasować w zależności od zapotrzebowania danego przedsiębiorstwa oraz budżetu, jakim ów dysponuje. Dostępne są między innymi wózki widłowe z silnikami spalinowymi, wózki kompaktowe, o dużych udźwigach, wózki magazynowe wysokiego składowania, wózki typu reach oraz wózki do kontenerów, a także wiele innych. W sumie firmowa oferta to ponad 140 modeli nowoczesnych i funkcjonalnych wózków. Znajdują one swoje zastosowanie w branży logistycznej, transportowej oraz w wielu gałęziach przemysłu. Cenione są przede wszystkim za ekonomię, cichą pracę, a także wysoką specjalizację. Wózki widłowe Hyster są wydajne i gwarantują długą żywotność oraz niezawodność, co zapewnia ich testowanie za każdym razem zanim zostaną wprowadzone na rynek.

Części Hyster charakteryzuje wysoka jakość wykonania oraz zastosowanie najlepszych materiałów. Dostępne wózki zostają wyposażone w silniki diesla oraz zasilane gazem LPG i nadają się do operowania ładunkami o maksymalnej masie 48 ton. Do wykonywania zadań na mniejszej przestrzeni zostają przeznaczone kompaktowe wersje wózków. Warto zaznaczyć, że części do wózków Hyster są szeroko dostępne w krótkich termiach realizacji.

Wózki Hyster doskonale sprawdzają się trudnych i nietypowych warunkach

Hyster posiada w swojej ofercie wiele innowacyjnych rozwiązań dla bardzo wymagających klientów, także tych, którzy potrzebują wózków niestandardowych. VNA to wózek systemowy doskonale sprawdzający się w wyjątkowo wąskich korytarzach, gdzie liczy się optymalne wykorzystanie przestrzeni magazynowej. Jest to model modułowy, więc klienci są w stanie wybrać z szerokiej gamy opcji tę, która będzie im najbardziej odpowiadała. Zarówno same wózki jak i części do wózków Hyster przechodzą rygorystyczne testy, zanim zostaną dopuszczone do sprzedaży. Firma znana jest także z produkcji wydajnych elektrycznych wózków 4 kołowych, które łączą w sobie niskie zużycie energii oraz znakomitą manewrowość. Regulowane fotele, obszerne miejsce na stopy oraz tzw. „three-point access” zapewniają operatorom pełen komfort pracy.

Do zadań specjalnych przeznaczone są ciężkie wózki widłowe o udźwigu od 8 to 48 ton. Zaprojektowane by działać w bardzo trudnych warunkach wózki te odznaczają się wyjątkowymi osiągami. Zmniejszenie zużycia paliwa w tych modelach osiągnięto dzięki innowacyjnemu układowi hydraulicznemu z wykrywaniem obciążenia, który pozwala na zwiększenie prędkości podnoszenia ładunku. Oryginalne części Hyster użyte w produkcji są wytrzymałe oraz niezawodne, a układy chłodzenia umożliwiają pracę wózków w skrajnych temperaturach, od -18ºC do 50ºC. Czas serwisowania zredukowany został do minimum dzięki zastosowaniu funkcji wyłączania silnika oraz uchylnej kabinie, która umożliwia mechanikowi szybki dostęp. Wszystkie modele posiadają standardowe oraz dodatkowe wyposażenie, dzięki czemu klienci sami mogą dopasować wózek do swoich potrzeb.

Niektóre wózki Hyster wyposażone są w silniki diesla Cummins, działające w zgodzie z normami Stage IIIB. Znajdujące się w nich całkowicie zintegrowane filtry cząstek stałych pozwalają na zmniejszenie emisji tych cząstek aż o 95%. Hyster zwraca także dużą uwagę na bezpieczeństwo oraz komfort operatorów. Specjalnie zaprojektowane przez inżynierów firmy rozwiązania takie jak Parking Brake Warning czy Operator Presence Systemy te znacznie usprawniają pracę.

Strona używa ciasteczka przeglądarki (tzw. cookies)

Dowiedź się więcej Zamknij