Części zamienne do wózków widłowych

telefon 91 812 87 14fax 91 812 87 15email
telefon 91 812 87 14
Strona główna Pytania i Odpowiedzi Do Pobrania O firmie Zapytanie ofertowe Kontakt z nami
Strona główna Oferta Części do wózkówCzęści do zamiatarekCzęści do podnośników koszowych Pytania i Odpowiedzi Do Pobrania O firmie Zapytanie ofertowe Kontakt z nami

Caterpillar

Caterpillar to firma, która jest światowym liderem biorąc pod uwagę dziedzinę produkcji maszyn budowlanych i kopalnianych, silników wysokoprężnych oraz zasilanych gazem ziemnym, turbin przemysłowych, a także lokomotyw elektryczno-spalinowych. Jest to amerykańskie przedsiębiorstwo posiadające swoją siedzibę w Peorii. Obecnie w swojej ofercie posiada koło 400 produktów różnego rodzaju.

wózki firmy Caterpillar

Firma powstała 15 kwietnia 1925 roku łącząc w sobie Hot Manufacturing Company, Stockton oraz C.L. Best Gas Traction. Przedsiębiorstwo utworzone z połączenia tych firm, przybrało nazwę Caterpillar Tractor Co. Obecnie prezesem firmy jest James W. Owens. Caterpillar posiada fabryki między innymi w Stanach Zjednoczonych, Australii, Belgii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji, Meksyku, Chinach, Włoszech, Indiach, Rosji, RPA, Kanadzie oraz Polsce. Obsługa Klientów na całym świecie, zrównoważony rozwój, do tego działania na rzecz ochrony środowiska i pomoc w osiąganiu dostępu do edukacji oraz zaspokajaniu potrzeb ludzkich przez Fundację Caterpillar założoną w 1952 roku, przyczynia się do umocnienia pozycji na rynku. Caterpillar stawia również od początku na wprowadzanie najnowszych technologii i rozwiązań, które pozwalają na zachowanie wysokich standardów, a jednocześnie oszczędność niezbędnych zasobów.

Strona używa ciasteczka przeglądarki (tzw. cookies)

Dowiedź się więcej Zamknij