Części zamienne do wózków widłowych

telefon 91 812 87 14fax 91 812 87 15email
telefon 91 812 87 14
Strona główna Pytania i Odpowiedzi Do Pobrania O firmie Zapytanie ofertowe Kontakt z nami
Strona główna Oferta Części do wózkówCzęści do zamiatarekCzęści do podnośników koszowych Pytania i Odpowiedzi Do Pobrania O firmie Zapytanie ofertowe Kontakt z nami

Akcesoria i osprzęt: pozycjonery, przesuwy, chwytaki, części drobne

Akcesoria i osprzęt: pozycjonery, przesuwy, chwytaki, części drobneOferujemy bogatą gamę osprzętu do wózków widłowych, począwszy od przesuwów po pozycjonery oraz chwytaki renomowanych firm (KAUP - STABAU, CASCADE, MEYER, AURAMO) udzielając jednocześnie gwarancji producenta na oferowane produkty.

  • Sworznie,
  • Tuleje,
  • Łożyska,
  • Sprężyny,
  • Liny stalowe,
  • Ślizgi i wsporniki,
  • Śruby i nity.

Akcesoria dodatkowe do wózków widłowych czynią z nich urządzenia wszechstronne

Rozmaite akcesoria do wózków widłowych pozwalają na dostosowanie ich do własnych wymagań. Przestrzenie, w których wózki będą pracowały mogą być różne, tak samo jak różne są ładunki oraz pakunki do transportowania. Stąd w ofercie producentów znaleźć można bogaty asortyment osprzętu oraz części drobnych do wózków widłowych.

Przesuwy boczne odpowiedzialne są za przesuwanie ładunku na boki. Mogą one być zawieszane lub zintegrowane, a ich szerokość umożliwia zamontowanie ich we wszystkich rodzajach wózków. Z kolei pozycjonery wideł posiadają autonomiczny mechanizm bocznego przemieszczania wideł. Części te charakteryzują się rożnym zakresem pozycjonowania w zależności od zapotrzebowania. Widły dopasowują się do rozmiaru ładunku za pomocą układu hydraulicznego, co pozwala zmniejszyć czas potrzebny do jego transportu oraz redukuje poniesione koszty. Chwytaki występują w wielu różnych formach. Chwytaki obrotowe znacznie przyspieszają pracę oraz redukują możliwość powstania usterki. Chwytaki z ramionami trzpieniowymi są najpopularniejszym rozwiązaniem jeżeli chodzi o przeładunek horyzontalny. Do zadań specjalnych służą na przykład chwytaki do bloków betonowych czy chwytaki portowe przeznaczone do pracy z ciężkimi ładunkami, a także chwytaki projektowane z myślą o wyjątkowo ciasnych strefach. Produkowane są także chwytaki bez ramion, jeżeli użytkownik posiada własne części zamienne, które chce wykorzystać. Można je zamontować śrubami lub przyspawać.

Strona używa ciasteczka przeglądarki (tzw. cookies)

Dowiedź się więcej Zamknij